Menu

نمایش اخبار

نویسنده: administrator تعداد بازدید: 217 تعداد نظرات ارسالی: 0
برگزاری سی و ششمین نشست هم‌اندیشی واحدهای فناور مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی

سی و ششمین نشست هم‌اندیشی واحدهای فناور مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی  در تاریخ 1397/10/05 در محل سالن دکتر رنجبر پژوهشگاه نیرو با حضور مدیران عامل واحدهای فناور مستقر در مرکز، مسئولین و مدعوین برگزار شد.

در ابتدا نشست آقای مهندس طاهرسیما و خانم مهندس میربیک به ترتیب مدیران عامل شرکت‌های "بهره‌وران نیرو انرژی" و " داده پژوهان ویرا" از واحدهای مستقر در مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی، به ارائه گزارشی از حضور خود در " هشتمین همایش کاربران واحدهای گازی و سیکل ترکیبی "V94.2 پرداختند.

 در ادامه این نشست مهندس ولیان، معاون فناوری مرکز توضیحاتی در خصوص "مرکز توسعه فناوری صنعت آب و برق خوزستان" و فراخوان جذب واحدهای فناوری آن مرکز ارائه نمودند و زمینه‌های همکاری بر اساس ایده‌های و طرح‌های فناورانه مورد نیاز در "سازمان آب و برق خوزستان" بیان نمودند.

 آقای دکتر فتی رئیس "پارک‌های علم و فناوری قشم و هرمزگان" به‌عنوان مهمان مدعو این نشست پس از معرفی آن پارک‌ها از بسته حمایتی قابل‌ارائه برای واحدهای فناور و علاقه‌مند حضور در این پارک‌ها سخنانی را ایراد نمودند. در ادامه به پیشنهاد ریاست مرکز آقای دکتر لطیف شبگاهی، مقرر گردید واحدهای فناور مرکز پس مطالعه و تحقیق در زمینه‌های فعالیت و پتانسیل‌های موجود در آن منطقه در صورت امکان پروپوزال‌های خود را به مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی ارائه نمایند تا در جلسه‌ای با حضور آقای دکتر فتی و مدیر سازمان آزاد قشم مطرح شوند.

 در پایان این نشست تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی "دیده شو" که از شبکه افق صداوسیما جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود که یکی دیگر از مهمان‌های مدعو این نشست بودند، پس از معرفی ماهیت این برنامه، آمادگی خود را جهت ساخت و تولید برنامه‌های 30 دقیقه‌ای از فعالیت‌های واحدهای مستقر در مرکز را اعلام نمودند.


print
.