Menu

شرکت ایده پرداز بهسان عصر آریا

دوار کنترل صنعت   عنوان طرح: کارخانه نوآوری پلاسما - کوانتوم - الکترومگنتیک

  حیطه فعالیت شرکت: محصولات دانش بنیان بر پایه تکنولوژی پلاسما – کوانتوم - الکترومگنتیک
                           

 

 

مدیر عامل: آقای سید فرید آموزگار  

 

خلاصه ایده محوری:

  • می خواهیم مجموعه ای از شرکت های دانش بنیان همدوس مبتنی بر طرح های کلان داشته باشیم.
  • بزرگترین سرمایه ما هوش اجتماعی  (Collective Intelligence) ما است، ما اهل تجربه، نوآوران، سرمایه داران و هنرمندان و مراجع دولتی و حقوقی و حتی خانواده های نوآوران را در زیر یک سقف می آوریم برای تولید محصولاتی که مبتنی بر پلاسما، الکترومغناطیس و کوانتوم باشند و مشکلات و معضلات  آب و انرژی  را در کشور حل نمایند و تولید ثروت هم بکنند
  •  بازار هدف در فناوری های نوین برای عموم ناشناخته است و باید به مردم آموزش داده شود. مردم با فناوری پلاسما و ارتباط آن با الکترومغناطیس و کوانتوم یا فیزیک و الکترونیک و ریاضیات حاکم بر فناوری نانو و ریزتر از آن آشنا نیستند. ما در این کارخانه نوآوری این مفاهیم و محصولات و صنایع نوین در حوزه آب و انرژی را به نوآوران آموزش داده و مردم را با محصولات آشنا و مأنوس می کنیم. به نوآوران جا و مکان و سرمایه و دفترچه های راهنمای تولید محصولاتی که در یک طرح کلان به یکدیگر وصل می شوند می دهیم. جوانان پرشور و با استعداد هستند لکن اگر هم بخواهند بازار را بشناسند هم به دنبال سرمایه باشند و هم مجوز ها را بگیرند فرصت ها را از دست می دهند و اغلب کلافه و سر درگم می شوند. همچنین با طرح ها و برنامه های کلان خطوط مختلف کالا را به یکدیگر وصل می کنیم تا شرکت های دانش بنیان تحت حمایت این کارخانه نوآوری با یکدیگر تعامل سازنده داشته باشند.  برای مثال با تقسیم عادلانه بازار و در عین حال جلوگیری از انحصار تعادل بین شرکت های در زنجزه تولید در محور کاتالوگ را ایجاد می نماییم.  با ایجاد کلاس های آموزشی و کاتالوگ محصولات مورد نظر از دوباره کاری ها و آزمون و خطاهای وقت گیر گرفته می شود و راندمان رسیدن از ایده به محصول چند برابر می شود. پس یک کاتالوگ بزرگ وجود دارد که در دل آن کاتالوگ های شرکت های دیگر نهفته است.
  • با برگزاری سمینارهای هیجان انگیز و نمایشگاه های توأم با نهادهای سرمایه گذاری از کانال های مختلف مردمی و دولتی جذب سرمایه را برای نوآوران تسریع می کنیم. فرصت و حق انتخاب از کاتالوگ محصولات را می دهیم، بعد آموزش می دهیم، و در نهایت  انتقال تکنولوژی به تیم فنی و مدیریتی هر یک از شرکت های دانش بنیاد تحت حمایت خود.
  • با ایجاد اتاق های فکر و باروری ایده ها و با کمک افراد با تجربه های صنعتی، نهادهای مردمی، شخصیت های اثرگذار، مراجع علمی، هنری  و فرهنگی به نوآوران فرصت می دهیم ایده هایی که منطبق با کاتالوگ راهنمای محصولات پِک می باشند خیلی سریعتر به محصول برسانند.

 

تلفن : 88377255

فکس: _

ایمیل: info@asraria.com / m.malekmohammadi@asraria.com

آدرس وب سایت: https://www.asraria.com

.