Menu

نمایش اخبار

نویسنده: administrator تعداد بازدید: 84 تعداد نظرات ارسالی: 0
رونمایی از دستاوردهای واحدهای فناور مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی پژوهشگاه نیرو

🔵 به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی پژوهشگاه نیرو، مراسم رونمایی از دستاوردهای واحدهای فناور آن مرکز در روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ با حضور آقای دکتر محمدصادق اولیا، معاون محترم تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو، آقای مهندس مرجانمهر، قائم مقام محترم پژوهشگاه نیرو، آقای دکتر غلامرضا لطیف شبگاهی، رئیس محترم مرکز رشد پژوهشگاه نیرو و آقای مهندس طاهر رحیمی، مدیرعامل محترم شرکت موتوژن تبریز برگزار گردید.
در این مراسم از محصول فناورانه‌ی شرکت توان گستر ویرا تحت عنوان موتور بدون گیربکس مغناطیس دائم ۹.۶ کیلووات که به سفارش شرکت موتوژن تبریز طراحی و ساخته‌شده است، رونمایی گردید. از ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به رپیل گشتاور بسیار پایین زیر یک درصد و بیشینه گشتاور ۸۰۰ نیوتن متر اشاره نمود که برای سیستم محرکه آسانسور به‌کارگیری می‌شود.
✳ در آغاز مراسم آقای دکتر غلامرضا لطیف شبگاهی به‌عنوان میزبان ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان محترم و تقدیر از تلاش‌های شرکت توان گستر ویرا در تولید این محصول، به معرفی مرکز و ارائه دستاوردهای واحدهای فناور مستقر در آن پرداختند. سپس آقای مهندس رضایی به‌عنوان عضو هیئت مدیره شرکت توان گستر ویرا بابیان سابقه فعالیت‌های فناورانه شرکت به ارائه توضیحاتی پیرامون دستاورد جدید شرکت پرداخت. از دیگر سخنرانان این آیین مدیرعامل شرکت موتوژن تبریز بودند که ضمن ایراد سخن در خصوص به‌کارگیری از محصولات فناورانه با تکیه‌بر تولیدات داخلی کشور در مجموعه خود، از زحمات شرکت توان گستر و مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی تقدیر به عمل آورد. در ادامه آقای دکتر اولیا معاون محترم تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو به‌عنوان سخنران کلیدی این مراسم ضمن تأکید بر حمایت از تولیدات داخلی کشور و استفاده از توان واحدهای فناور داخلی در ارائه محصولات جدید و فناورانه در راستای عمل به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص جهش تولید با اتکا بر توان و دانش فنی نیروی جوان کشور، مراکز رشد را به‌عنوان بستری برای تحقق این امر و به منصه ظهور رسیدن استعدادهای داخلی دانست.
✴ در پایان این مراسم از موتور بدون گیربکس مغناطیس دائم ۹۰۶ کیلووات توسط آقای دکتر اولیا رونمایی گردید و تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین شرکت موتوژن تبریز و شرکت توان گستر ویرا منعقد و مبادله شد.

 


print
.